• Wybierz język:
Wykład otwarty i spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Copernicus Center Press zapraszają na wyjątkowe spotkanie i wykład otwarty ks. prof. Michała Hellera, laureata prestiżowej Nagrody Templetona, wykładowcy wielu renomowanych uniwersytetów amerykańskich i angielskich, jednego z największych Autorytetów moralnych, bliskiego współpracownika papieża Jana Pawła II, powszechnie szanowanego i uznanego w całym świecie nauki.

Wykład pt. „Granice nauki”, odbędzie się 20 listopada br., o godzinie 17:00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego przy ul. Chopina 30 w Rzeszowie.

Udział w wykładzie jest bezpłatny. Ze względu jednak na duże zainteresowanie wykładem, bardzo prosimy o potwierdzenie udziału za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://imprezy.wsiz.pl/wyklad/.

Uczestnicy wykładu będą mieli możliwość zakupu publikacji wydanych przez Copernicus Center Press z 10% rabatem. W przypadku zakupu książek ks. prof. Hellera po wykładzie będzie możliwość uzyskania dedykacji Autora.